Дубенська спеціальна школа рада вітати Вас на сайті нашого закладу!

Спеціальна школа в м.Дубно Рівненської обласної ради – загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує здобуття певного рівня освіти, професійну орієнтацію та підготовку, проводить корекційно – розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Основною засадою діяльності Дубенської спеціальної школи є забезпечення системного психолого-педагогічного супроводження з урахуванням стану здоров'я, особливостей психофізичного розвитку учнів, вихованців. Учні та вихованці з числа дітей з інвалідністю користуються пільгами, встановленими законодавством для осіб з інвалідністю.

Школа забезпечує здобуття загальної середньої освіти для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку на двох рівнях: початкова освіта (1 - 4 класи) та базова середня освіта (5 - 10 класи). Структурні підрозділи спеціальної школи: дошкільні групи, інтернат з частковим і повним утриманням учнів і вихованців за рахунок засновника - Рівненської обласної ради. Гранична наповнюваність у класах становить 12 осіб, у дошкільній групі - 10 осіб. Фактично у закладі в 2021-2022 р. навчаються 122 особи.

Освітній процес забезпечує корекцію порушень розвитку, засвоєння освітньої програми та розвиток здібностей з подальшою соціалізацією. Корекційно-розвиткова робота проводиться з лікувальної фізичної культури, ритміки, соціально-побутового орієнтування, розвитку мовлення (формування вимови і мовлення). Трудове навчання спрямоване на оволодіння учнями трудових вмінь і навичок, що є основою для подальшої професійної підготовки.

Медичні працівники надають та забезпечують первинну медичну допомогу.

В закладі функціонують гуртки за інтересами : гурток прикладного мистецтва "Умілі руки", гурток театрального мистецтва "Прем'єра".

Мова навчання і виховання - українська.

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 25 Квітня 2023

Фотогалерея